Prima Sağlık, Bakım, Hijyen Bebek Bezi ve Kağıt Grubu Bebek Bezi
Premium Care 3 Beden Midi Jumbo 68Adetx2Paket

Prima Premium Care 3 Beden Midi Jumbo 68Adetx2Paket 953772 299663

%0indirim

94.00 TL 72.99TL
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz İade Güvenli Alışveriş
Ürün tükendi
Ürün Özellikleri
Bebeğinizin narin cildine mükemmel koruma ve eşsiz bir yumuşaklık sağlayacaksınız.

Eşsiz Bal Peteği TabakasıPrima`daki eşsiz bal peteği tabakası sadece idrarı değil sıvı kakayı da emerek bebeğinizin cildinden uzaklaştırır, mükemmel koruma sağlar.

Absorbaway Teknolojisi:Prima ürünlerinde ikinci bir emici tabaka bulunur. Bu tabaka katı-sıvı her türlü ıslaklığı içine hapsederek mükemmel koruma ve kuruluk sağlar.

Pamuk Gibi Yumuşak Dokunuş:Anne dokunuşundan sonra bebek cildine temas eden en yumuşak dokunuş Prima üretilirken annenin kriterlerini dikkate alınarak ve hem iç hem de dış yüzeylerde en yumuşak malzemeler kullanıldı.

Primaya Özgü Koruyucu Krem Tabakası:Bebek bezlerinin cild ile temas eden bölgelrine extra krem sürmenize gerek kalmadı! Çünkü bebek bezlerinin üzerine cildi koruyan bir losyon tabakası koyuldu. Daha yumuşak koruma için Prima Premium Care bezleri aloe veralı losyun içerir.

Esnek Yan Bantlar:Prima bezlerdeki esnek yan bantlar sayesinde bez bebeğinizin belini tam olarak sararken rahatlığından ödün vermez. Yan bantları diğer bezlere kıyasla çok daha esnektir.
Esra U. 10 Aralık 2016

Ilk defa bu siteden ürün sipariş ettim. çok ta memnun kaldım. dün sipariş verdim... devamı

unnadó anneleri yorumluyor!

 • Esra U. 10 Aralık 2016

  Ilk defa bu siteden ürün sipariş ettim. çok ta memnun kaldım. dün sipariş verdim bugün geldi. ayrıca destek ekibi de her konuda yardımcı oldu teşekkür ediyorum.

 • Dilek E. 22 Ekim 2016

  Ürün oldukça iyi. bu fiyata da başka bir yerde bulamazsınız. buldum diyorsanız haber verin bari :) unnado prima da çok güzel fiyatlar sunuyor. teşekkürler unnado

 • Nagihan D. 27 Temmuz 2016

  Ürünü bebeğim doğduğundan beri kullanıyorum. çok memnunum. bebeğim ve ben çok rahatız. üzerindeki ıslatmış mı ıslatmamış mı çizgisi de ayrı bir detay. prima bence kendini aşmış

 • Oğuzhann Ö. 20 Nisan 2016

  Iyi ürün

Yorum Yap

(Kalan karakter sayısı: 1000)

Gönderim ve İade