Prima Sağlık, Bakım, Hijyen Bebek Bezi ve Kağıt Grubu Islak Mendiller
3 Adet Pampers Hassas Ciltlerİçin

Prima 3 Adet Pampers Hassas Ciltlerİçin UN_409568 11492

%0indirim

13.99 TL 11.99TL
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz İade Güvenli Alışveriş
Ürün tükendi
Ürün Özellikleri
Prima Hassas Ciltler için Islak Havlu

Yenidoğan bebeğinizin hakettiği hassas temizlik için, Prima Prima Yenidoğan Hassas Ciltler İçin Islak Havlu, yenidoğan bebeğinizin cildini en nazik yolla korumak için pamuk ve sudan daha yumuşak. Yeni dengeli ıslaklığı saysesinde, doğal pH dengesinin korunmasını sürdürürmeye yardımcı olurken cildi temiz hissettirir ve Prima’ın eşsiz yumuşak yapısı sevgi ile, tüm kirliliği hızlıca içine hapseder. Dahası, kokusuz ıslak havlularımız, hızlı erişim sağlamak ve ıslak havluların kurumasını engellemek için açması kolay kapaklara sahiptir. Yeni Prima Yenidoğan Hassas Ciltler İçin Islak Havlu ile kirden korkmayın.
Prima Hassas Ciltler için Islak Havlu’yu Keşfedin

Klinik Olarak Kanıtlanmış Naziklik: Prima Hassas Ciltler için Islak Havlu’nun, hassas ciltler üzerinde bile nazik olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır.

Prima'ın Eşsiz Yumuşak Yapısı: Her bir ıslak havlu, cildi daha nazikçe temizlemeye yardımcı olmak için Prima’nın Kavrayan Yumuşak Doku özelliğine sahiptir.

En Kalın ve Süper Yumuşak Islak Havlumuz: Cilt üzerinde nazik etkisini korurken, her türlü kirle başa çıkmaya yardımcı olmak için Prima Temiz ve Ferah Islak Havlu’dan %15 daha kalındır.

Dermatolojik Olarak Test Edilmiştir: Prima Hassas Ciltler için Islak Havlu parfümsüzdür ve bebeğinizin hassas cildi üzerinde nazik olduğu dermatolojik olarak test edilmiştir.

Cildin Doğal pH Dengesini Korumayı Sürdürmeye Yardım Eder: Prima Hassas Ciltler için Islak Havlu ile bebeğinizin hassas cildini nemli tutun ve besleyin.
Sinem Ç. 21 Haziran 2015

Kesinlikle 5 yıldızı hak ediyor. bilindik bir kaç marka kullandığımda bebeğimin ... devamı

unnadó anneleri yorumluyor!

  • Sinem Ç. 21 Haziran 2015

    Kesinlikle 5 yıldızı hak ediyor. bilindik bir kaç marka kullandığımda bebeğimin cildinde pişik yaptı. ancak bu ürünü kullandığımdan beri ne pişik kremi kullanmama gerek kaldı ne de bir pişik belirtisi oldu. güzel ürün tavsiye ederim.

Yorum Yap

(Kalan karakter sayısı: 1000)

Gönderim ve İade