Mama Sandalyesi Fiyatları

Toplam 4 adet ürün

Markalar

Cinsiyetler

Sırala

Mama Sandalyesi


Minik yavrunuzun sofranızda yer almasının zamanı geldiğinde mama sandalyesi kullanılması zaruri hale gelir. Yemek sofrasına oturduğunuzda yanı başınızda yer alacak mama koltuğu sayesinde hem bebeğinizi besleyebilir hem de gözünüzün önünde güvende olduğunu bildiğinizden huzur içinde yemeğinizi yiyebilirsiniz.
Yükleniyor
Ürün tükendi
Mode Beıge Chicco Donanım ve Güvenlik Sistemleri

Mode Beıge

210.00 TL

149.99 TL
Beden/Yaş
  • STANDART
Ürün tükendi
Polly 2 In 1 Canyon Chicco Donanım ve Güvenlik Sistemleri

Polly 2 In 1 Canyon

650.00 TL

427.99 TL
Beden/Yaş
  • STANDART
Ürün tükendi
Yükseltici-Mama Sandalyesi Mode (Scarlet) Chicco

Yükseltici-Mama Sandalyesi Mode (Scarlet)

210.00 TL

169.99 TL
Beden/Yaş
  • STANDART
Yükleniyor

Mama Sandalyesi Tavsiyeleri


Genel olarak tek parça olarak ve çocuğun içinden çıkmasına ya da kayıp düşmesine olanak vermeyen tasarımlara sahip mama sandalyelerinin önünde küçük bir de masa aparatı bulunur. Bebeğinizin üzerine yerleştirilen tabağa kolay ve zahmetsizce ulaşarak kendi kendine yemeyi öğrenmesine katkı sağlayan "mama sandalyeleri", bazı modellerinde oyun aparatları da içerir. Bu sayede sizin yemek vaktinizde karnı tok olan bebeğiniz kendi kendine oyalanarak zaman geçirebilir.

Ayak bölümleri çıkarılarak yerde de kullanım imkanı sağlayan mama koltukları, yemek harici zamanlarda da çocuğunuz için rahat ve güvenli bir oyun ortamı sunar. Eğer mama sandalyesini ev dışında da kullanma ihtiyacınız doğacaksa, katlanabilir imkana sahip "portatif mama sandalyesi çeşitleri" arasından seçim yapmanız daha uygun olur. Arabanızın bagajında yer kaplamadan taşınabilir mama sandalyesi sayesinde katılacağınız yemek davetlerinde bebeğiniz için endişe etmenize gerek kalmaz.

Özel avantaj ve kampanyaları ile en ucuz mama sandalyesi çeşitlerine bir arada ulaşabilmenizi sağlayan Unnado’nun kredi kartına seçeneklerinden yararlanarak ürünü sepetinize ekleyebilir, güvenli alışverişin keyfine varabilirsiniz.