unnadó hakkında


2010 yılında kurularak Türkiye’nin önde gelen alışveriş sitelerinden biri olduk. Unnado.com olarak, 2014 yılında Kariyer.net, Gittigidiyor.com, Sigortam.net gibi önemli girişimleri bünyesinde barındıran iLab Holding’in çatısı altında faaliyet göstermeye başladık. Kurulduğumuz günden bugüne, "Annelerin hayatına yeni keşiflerle dokunmak ve hayatlarına güzellikler katmak" vizyonu ile yolumuza devam ediyoruz. Anne, bebek ve çocuk sektöründe kaliteli ve geniş ürün yelpazemizle uygun fiyatlı kampanyalara ev sahipliği yaparak bugüne dek 1000’den fazla marka, 800’den fazla tedarikçi ile 120 binden fazla ürünü 1 milyonu aşan üyemizle buluşturduk.

Annelerin, anne adaylarının ve bebeklerin ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz. Annelerin hamilelik döneminden çocuklarının ergenlik dönemine dek yanlarında olmak için anne hassasiyetiyle çalışıyoruz.

Unnadó olarak yeni farklı ve özel markalara sitemizde yer veriyoruz. Her zaman uygun fiyat politikamızın arkasında duruyor siz yorulmayın biz kapınıza kadar getirelim istiyoruz.

Müşterilerimizin birer anne ve anne adayı olduklarının bilincinde hareket etmek birincil önceliklerimizden, bu yüzden her an erişilebiliyor olmak bizim için çok önemli. E-postalarınıza, telefonlarınıza anında dönmeye çalışıyoruz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızda sizlerle temasta kalmaya çalışıyoruz, isteklerinize her zaman önem veriyoruz.

Ayrıca annelerin ve anne adaylarının sıkıntılarını, sorunlarını daha iyi anlamak, hayatlarını kolaylaştırmak adına çocuk gelişiminde belli başlı konularda uzman yazıları ile üyelerimize destek oluyoruz.

Unnadó’nun bugünlere gelmesinde en büyük destekçileri tabii ki anneler, anne adayları ve tedarikçileri. Bunun için sizlere teşekkür ederiz. Birlikte nice mutlulukları paylaşmak dileğiyle…

Saygılarımızla,
unnadó Yönetimi
unnadó, anne, bebek ve çocuklara özel, markalı ürünlerin bulunduğu, üyelerine özel indirimler ve ayrıcalıklar sağlayan bir internet alışveriş sitesidir.

Üyelerimiz, seçkin markalı anne, bebek ve çocuk ürünlerine %90’a varan indirimlerle sahip olma şansı bulurlar. unnadó'ya üyelik ücretsiz olup, üyelik işlemleri kolay ve hızlıdır. Üyemiz olarak arkadaşlarınızı da davet etmenizi öneririz. Davetinizin kabul edilmesi ve arkadaşlarınızın ilk alımlarından 21 gün sonra 20 TL değerindeki indirim çekiniz hesabınıza yansıtılacaktır.

unnadó üyesi olun ve ayrıcalıklı üyelerimiz arasında yerinizi alın.
© copyright 2010

Genel Merkez
Ongram İnternet Teknolojileri A.Ş.
Tepeüstü Mevki Gümüşsuyu Cad. Meral Plaza No:5 Kat:4 Ümraniye / İSTANBUL


Lojistik Dağıtım & İade
Ekol Lojistik Sakura Tesisi
Şekerpınar Mah. Yudum Sok. No:6 Kat:3 TR-41420 Çayırova Kocaeli


Telefon: 0 216 545 29 10
Faks: 0 216 545 29 11
E-Posta: destek@unnado.com
Ticaret Sicil Numarası: 736206
MERSİS Numarası: 0643037065700012

unnadó'da bugüne kadar

unnadó'yu anne babalarla paylaşın