Keşfeden annelerin alışveriş sitesi unnado.com’a hoş geldiniz.

Sorularınızın yanıtlarını bu alanda bulamıyorsanız bize doğrudan ulaşabilirsiniz.

E-posta: destek@unnado.com

Müşteri Hizmetleri: 0216 5452910

Siparişler

Tek kargo ücreti ödeyerek istediğiniz kadar farklı kampanya ürününü tek bir ödeme ile satın alabilirsiniz.
Çoğunlukla evet. Ancak ürünlerin tedarik durumuna göre birden fazla teslimatla gönderebiliriz. Siz tek bir kargo ücreti ödersiniz.
Siparişinizi aldığımızda size sipariş onay maili gönderiyoruz. Bu mesajda tahmini kargolama tarihini görebilirsiniz. Web sitemizin sağ köşesinde göreceğiniz “hesabım” bölümündeki "güncel siparişlerim” başlığından da bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ürünleriniz kargolanınca size bilgilendirme e-postası ve sms’i ulaştırıyoruz. Ayrıca Güncel Siparişlerim – Sipariş Detayı – Kargo Takip bölümüne tıklayarak kargo bilgilerinizi takip edebilirsiniz.

İade Şartları

Unnadó'dan yapacağınız alışverişlerde satın aldığınız ürünü beklentilerinizi karşılamadığı taktirde 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünlerinizi ‘teslim aldığınız kargo firması’ ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

İadenizi bize destek@unnado.com'a mail atarak bildirmenizi, önceden hazırlık yaparak size daha hızlı hizmet verebilmemiz için tavsiye ediyoruz.
 1. Ürünler mutlaka orijinal kutusu içerisinde veya ambalajı ile iade edilmelidir.
 2. İade işlemi için unnado.com'un adınıza düzenlemiş olduğu orjinal “faturanızı” bir nüshası sizde kalacak şekilde ve fatura üzerindeki “iade bölümü”nde yer alan bilgileri 385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.
 3. Ürün ambalajı ya da paketi zarar görmemiş, ürünler giyilmemiş, yıkanmamış ve hiçbir şekilde zarar görmemiş olmalıdır.

 4. Tüketici, aşağıdaki sözleşmelerde cayma hakkını kullanamaz:
 5. a) Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.
 6. b) Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler.
 7. c) Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler.
 8. d) Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmeler.
 9. e) Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.
 10. f) Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler.
 11. g) Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmeler

 12. Aşağıdaki ürünlerin iade edilebilmesi, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış ve denenmemiş olması şartına bağlıdır:
 13. Her Türlü Kozmetik Ürün
 14. İç Giyim Ürünleri
 15. Her Türlü Kişisel Bakım Ürünü
 16. Her Türlü Yazılım Ve Programlar
 17. DVD, VCD, CD Ve Kasetler
 18. Bilgisayar Ve Kırtasiye Sarf Malzemeleri (Toner, Kartuş, Şerit vb.)
Ürün sayfalarımızda her ürün için iade şartları ayrı ayrı belirtilmektedir. Bu alana bakıp iade edip edemeyeceğinizi öğrenebilir ya da bize telefon, e-posta yoluyla veya hesabım alanındaki destek bölümünden ulaşıp sorabilirsiniz.
Ürününüzü Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo ile “alıcı ödemeli” olarak aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

Alıcı: Ongram İnternet Teknolojileri
Adres: Ekol Lojistik Sakura Tesisi Şekerpınar Mah. Yudum Sok. No:6 Kat:3 TR-41420 Çayırova/ Kocaeli
Önerimiz, siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmanız ve ürünü kontrol etmenizdir. Sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından, tarafımıza iade edilmesini sağlayabilirsiniz. Bu durumda herhangi bir kargo ücreti de ödemeniz söz konusu değildir. Sorunu sonradan fark ederseniz hemen destek@unnado.com'a siparişinizin fotoğrafları ile birlikte mail atabilirsiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu hızla yapmanız çok önemli. Destek ekibimiz size en iyi şekilde hizmet verecektir.

Gönderim

Siparişlerinizin gönderimi için Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo ile iş ortaklığımız bulunmaktadır. Siparişlerinizde yer alan tüm ürünler için alınan kargo ücreti 4.90 TL’dir. Tüm illerimiz için bu ücret aynıdır. Türkiye dışına gönderim yapılmamaktadır.
Siparişlerinizin gönderimi kampanya bitiş tarihinden sonra 7 iş günü içerisinde yapılır. Eğer sepetinize farklı kampanyalardan ürün satın aldıysanız siparişinizin kargoya veriliş tarihi, bitiş tarihi en son olan kampanyaya göre belirlenir. Bunun için lütfen kampanyanın tahmini kargolama tarihi bilgilerini kontrol ediniz.

Kargo şirketi adresinize teslimat sağlamaktadır eğer ürünü bir şekilde size teslim edemezse kapınıza ürünü 3 gün içerişinde alabileceğiniz kargo şubesinin adresini bırakır. Eğer 3 gün içerisinde ürünü almazsanız ürün depomuza iade edilir. Bu durumda ürünü tekrar göndermemizi isterseniz tekrar kargo ücretlendirmesi yapılır.

Davetiye Ödülleri

Arkadaşınız davetiniz üzerine bir davet e-postası alacaktır. Arkadaşınız bu e-postada yer alan link (bağlantıya) tıklayarak üye olmalıdır. Sonrasında arkadaşınızın alışverişi sırasında, unnadó’ya davet ederken sizin bildirdiğiniz e-posta adresini kullandığından emin olunuz. Arkadaşınız sizden önce bir başka arkadaşı tarafından davet edildiyse bu davet geçerlidir.

Davet ettiğiniz kişinin yaptığı alışverişin üzerinden en az 21 gün geçtikten sonra indirim çekleriniz aktif olacaktır. Ancak davet ettiğiniz kişi bu 21 gün içinde herhangi bir ürün iptali ya da iadesi yapmamalıdır.
Arkadaşınız davetiniz üzerine bir davet e-postası alacaktır. Arkadaşınız bu e-postada yer alan link (bağlantıya) tıklayarak üye olmalıdır. Sonrasında arkadaşınızın alışverişi sırasında,unnadó’ya davet ederken sizin bildirdiğiniz e-posta adresini kullandığından emin olunuz.

Arkadaşınız sizden önce bir başka arkadaşı tarafından davet edildiyse bu davet geçerlidir. Davet yoluyla edinilen indirim çekleri, davet ettiğiniz kişinin yaptığı alışverişin üzerindenen az 21 gün geçtikten sonra aktif olacaktır. Ancak davet ettiğiniz kişi bu 21 gün içinde herhangi bir ürün iptali ya da iadesi yapmamalıdır.
Sipariş verme işleminizin onay aşamasında indirim çekinizi kullanmak için kaç adet indirim çeki kullanacağınızı seçebileceğiniz bir kutu göreceksiniz. Bu kutucukta kullanmak istediğiniz çek adedini seçerek indirim çeklerinizi kullanabilirsiniz. Aynı siparişinizde; her 75 TL’lik tutar için 1 adet indirim çeki kullanabilirsiniz. Örneğin 75 TL’de 1 adet indirim çeki kullanılabilirken, 300 TL’lik siparişinizde 4 adet indirim çeki kullanabilirsiniz.
Kullanım süresi 1 aydır. Kampanyalardan kazanılan indirim koşulları ilgili kampanyada belirtilmiştir. Kazandığınız indirimleri ve koşullarını Hesabım/Tanımlı İndirimlerim bölümünden takip edebilirsiniz.
Aynı siparişinizde; her 75 TL’lik tutar için 1 adet indirim çeki kullanabilirsiniz. Örneğin 300 TL’lik siparişinizde 4 adet indirim çeki kullanabilirsiniz.
İptal ettiğiniz siparişinizde kullandığınız indirim çeklerinizin süresi dolmadıysa kullanılan çekler iade edilir.

Ödeme Seçenekleri

Tüm siparişlerde kapıda nakit ödeme seçeneği bulunmaktadır.
Kapıda Ödeme hizmet bedeli 4,90 TL olup, kapıda nakit alınmaktadır.
Hizmet bedelinin iadesi yapılmamaktadır.
Kapıda ödeme hizmetini, Aras Kargo sağlamaktadır.
Ödemelerinizi kredi kartı ile yapabilir, farklı bankalar için sunmuş olduğumuz taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Ödemelerinizi banka kartı ile yapabilirsiniz.
Havale ya da peşin ödeme ile ürün satışımız bulunmamaktadır.

Diğer Sorular

Kampanyalarımızın çoğu 3-4 iş günü sürmektedir. Kampanya süremiz dolduysa veya istediğiniz ürün tükendiyse, sevdiğiniz markayı veya ürünü takip listenize ekleyebilirsiniz. Kampanya veya ürün yeniden satışta olduğunda size özel bildirim yapılacaktır.

Sınırlı sayıdaki kampanyalarımız sürekli satıştadır. Üzerinde hızlı gönderi yazan kampanyalarımız 48 saatten kısa sürede teslim edilmektedir.