Ana Kucağı Fiyatları

Toplam 105 adet ürün

Markalar

Cinsiyetler

Sırala

Ana kucağı, bebeklerin gerek araba yolculuğunda, gerek sokakta, gerekse evde ergonomik olarak taşınması için kullanılan pratik bir üründür. Ana kucakları, özel tasarımları sayesinde bebeklerin aynı annelerinin kucaklarında olduğu gibi rahat etmelerini sağlayacak şekilde üretilmektedir.
Yükleniyor
Yükleniyor

Ana Kucağı Tavsiye


Maxi Cosi,Cybex, BabyBjörn, Casual, Sunny Baby, Besafe, Bright Starts, Prego, Baby2Go, Crystal Baby, Brion, Disney, Soobaby, Ferrari ve Nania gibi dünyaca ünlü markaların ürettiği ana kucağı modelleri arasında ayarlanabilir olanların kullanımı oldukça pratiktir. Dilediğinizde sallanan ana kucağı şekline dönüşen, yatma açısı yaralanabilir bu modeller arasından yapacağınız seçimle bebeğinizi kolaylıkla uyutabilirsiniz.

Bebek ana kucağı ürünü, oto koltuğuna bağlandığında, bebeğiniz için güvenli ve konforlu bir seyahat aracına dönüşür. Eğer arabanız varsa, "ev tipi ana kucağı" yerine oto koltuğuna bağlanabilen modellerden seçim yapmaya dikkat etmelisiniz. Pusetlerin üzerlerine de monte edebilen ana kucağı seti alarak bebeğinizi özellikle ilk 6 aylık dönemde rahatça taşıyabilirsiniz. Üstelik en ucuz ana kucağı seçeneklerinden bile tercih ettiğinizde mama sandalyesi olarak da ürünü değerlendirebilirsiniz. Elektrikli ana kucağı, sallanır ana kucağı gibi alternatifleri bulunan modellerde konfor ve güvenlik önlemleri fiyatla orantılı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Ana kucağı fiyatları konusunda kolaylıkla karşılaştırma yapabileceğiniz sitemizden, size en uygun olanını hemen sepetinize ekleyerek kredi kartına 9 taksit, debit kart kullanımı gibi avantajlardan yararlanabilir ve satın almanızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.