Bu ürün en son İstanbul üzerinden Sunay
tarafından satın alınmıştır.
Bu ürün hakkında ilk yorum yapan siz olun!
Detaylar için mouseunuzu görsel üzerinde gezdirin.unnadó'da alışveriş, satın aldığınız ürünü sorunsuz olarak iade edebileceğinizi bildiğiniz için çok daha eğlenceli.
unnadó'dan yapacağınız alışverişlerde satın aldığınız ürünü beklentilerinizi karşılamadığı takdirde rahatça iade edebilirsiniz.

İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz:
Aldığınız ürünü, teslim tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde unnado.com'un düzenlemiş olduğu fatura üzerindeki iade bölümünde ilgili alanlar doldurulmuş olarak ‘teslim aldığınız kargo firması’ ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. 385 Sayılı Vergi Usül Kanununa göre, bizim için bir yasal zorunluluk olarak, faturanız üzerindeki iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak tarafınızdan doldurulması gerekmektedir. Talebinizi işleme alabilmek adına buna dikkat etmenizi rica ediyoruz.
İadenizi bize destek@unnado.com'a mail atarak önceden bildirmeniz durumunda işlemleriniz için önceden hazırlık yapma şansı bulur ve size daha hızlı hizmet verebiliriz.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir:
■ Ürünün iadesi mutlak olarak orjinal kutusu içerisinde veya ambalajı ile yapılmalıdır.
■ İade edilen ürünün ilişiğinde unnado'nun kesmiş olduğu orijinal fatura (sizdeki tüm kopyaları), iade bölümü doldurulmuş olarak Aras Kargo ile gönderilmelidir.
■ Ürün ambalajı yada paketi zarar görmemiş, giyilmemiş, yıkanmamış ve hiçbir şekilde zarar görmemiş olmalıdır.
Daha detaylı bilgi için destek sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
  • Verdiğiniz Puan
  • Yorumunuz
    • ×